»آخرین اخبار
دعا برای فرج از برترین عبادات است...
طراحی تولید محتوای الکترونیکی

طراحی تولید محتوای الکترونیکی

باسلام.

کاربرانی که در خواست طراحی تولید محتوا دارند می توانند از طریق فرم زیر اطلاعات خود را وارد کرده و در خواست خود را ثبت نمایند.

قیمت طراحی بین ۵۰ تا ۷۰ هزار تومان متفاوت می باشد.

سفارش پس از طراحی آپلود می گردد و لینک دانلود در اختیار کاربر قرار می گیرد.

لازم است که برای شروع طراحی ابتدا مبلغ ۱۵٫۰۰۰ تومان را واریز نمایید.

شماره حساب: ۰۲۰۲۸۹۶۴۶۰۰۰۵

شماره کارت:۶۰۳۷۹۹۷۲۵۴۴۱۴۸۰۹

بانک ملی *به نام محمد درخشان*

پس از اتمام طراحی دموی کار به صورت فیلم از تمامی قسمت ها به شما نشان داده میشود و درصورتی که مورد تایید شما بود،پس از واریز مابغی مبلغ توافق شده، برای دانلود آماده می گردد.

در طراحی نرم افزار هیچ گونه اسمی از ما برده نخواهد شد و نرم افزار به نام شما و یا هر فرد یا سازمان دیگری که در خواست کنید ثبت می گردد.

لازم به ذکر است معلمانی که در خواست ایجاد تولید محتوا برای یک درس خاص را دارند در صورت نیاز به اطلاعاتی اعمم از طراحی سوال از کتاب مورد نظر و … می بایست خود سوالات را طراحی و در اختیار ما قرار دهند(طبیعی است که برای طرح سوال باید بر روی مطلب مسلط بود که بدیهی است که تسلط برروی کتب نیازمند مطالعه ی کامل کتاب است که این برای ما مقدور نیست)

 

برای مشاوره و سفارش طراحی با ای دی زیر در تلگرام در ارتباط باشید

M_Darakhshan@

 

 

امکانی جدید!

باتوحه به گسترش روز افزون نرم افزار های اندرویدی زین پس  شما عزیزان می توانید سفارش تولید محتوا در قالب اندروید نیز بدهید.

همانطور که خودتان در جریان هستید یکی از بخش هایی که اخیرا به مسابقات تولید محتوا اضافه شده است بخش تولید نرم افزار اندرویدی است که شما برای شرکت در این قسمت می توانید از خدمات ما بهره مند شوید.

هزینه ی کد نویسی نرم افزار اندروید بستگی به طرحی که مایل به اجرای آن هستید دارد(ارتباط با سرور آنلاین/آفلاین، قابلیت عضویت و ورود،قابلیت ارسال اعلامیه برای کاربران،درگاه پرداخت و….)

اما به طور عمده از ۱۵۰٫۰۰۰ تومان شروع و تا ۵۰۰٫۰۰۰ می باشد.

برای شروع کد نویسی لازم است ابتدا مبلغ ۳۰٫۰۰۰ تومان را واریز نمایید.

برای هرگونه مشاوره و یا سوال با آی دی تلگرام بنده در ارتباط باشید.

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

نظر بدهید!!!

نظر شما برای “طراحی تولید محتوای الکترونیکی”

قالب وردپرس