»آخرین اخبار
دعا برای فرج از برترین عبادات است...

استخدام نویسنده برای سایت مذهبی نسیم جنت

باعرض سلام خدمت شما دوستان و عزیزان نویسنده.

متاسفانه مدتی است به علت مشغله های کاری فراوان بنده کم فرصت بروزرسانی سایت را پیدا میکنم و ربته ی سایت به شدت افزایش یافته است.

لذا از همه ی عزیزانی که دغدغه ی کار فرهنگی دارند و تمایل دارند بنده را در نشر فرهنگ مهدوی یاری نمایند دعوت به عمل می آید.

 

بنده نیازمند یک عدد نویسنده هستم.

شرایط همکاری بدین شکل می باشد:

نویسنده باید هر روز ۴ مطلب در سایت قرار دهد. نه کم تر و نه بیشتر. البته اگر مثلا روزی مشکلی برای وی پیش آمد و نتوانست مطلب درج کند در روز های بعد می تواند جبران نماید.

تعداد واژگان هر مطلب باید بیش تر از ۵۰۰ کلمه باشد.

برای هر مطلب حداقل ۱۰ برچسب متناسب با مطلب درج نماید.

هر مطلب حتما باید تصویر شاخص داشته باشد.

مطالب خشک و یک دست نباشند یعنی مثلا اگر یک مقاله را منتشر می نمایید می بایست عناوین با رنگ و اندازه ی فونتی متفاوت با سایر قسمت های مقاله نوشته شود.

مطالب کپی خالص نباشد. یعنی مثلا اگر قرار هست در مورد ولادت امام زمان پیامک تبریک درج کنید از چندین سایت مختلف پیامک ها را پیدا کنید و سپس از هر کدام بخشی را کپی و همه را در کل در سایت درج کنید. بر فرض مثلا می توانید از سایت بیتوته،نمناک، اس ام اس بانک، استفاده کنید و از هر کدام تعدادی پیامک درج نمایید.

اگر مطالب را کپی می نمایید لازم است در انتها این جمله ذکر شود: ” باتشکر از سایت های : فلان،فلان و فلان ” که مثلا در اینجا میشود: باتشکر از سایت های: بیتوته،نمناک و اس ام اس بانک

 

مطالبی که درج میکنید باید در یکی از دسته بندی های سایت رده بندی شود.

لطفا تناسب را هم رعایت کنید.مثلا نیایید یک ماه تمام فقط مطلب پیامک تبریک بگذارید. همه ی موضوعات سایت را شامل شود.(قسمت درج فیلم و صوت لازم نیست)

 

هزینه ای که برای هر مطلب در نظر گرفته شده است مبلغ ۳۰۰ تومان می باشد که با احتساب روزانه ۴ مطلب ،ماهانه در آمد شما از همکاری ۳۶٫۰۰۰ تومان خواهد بود که بنده در دو نوبت هزینه را پرداخت می نمایم. یک بار مبلغ ۱۸٫۰۰۰ تومان زمانی که ۶۰ مطلب درج کردید که حدودا میشود بعد از دو هفته و مابقی هم در انتهای ماه.

 

هیچ الزامی ندارد که اگر این ماه با شما قرار داد همکاری بستیم ماه بعد هم این قرار داد عقد شود. و صرفا نیازمند نویسنده به مدت یک ماه هستیم.

 

اگر مایل به شروع همکاری هستید با ایمیل زیر در ارتباط باشید:

 

hewillc0me@ymail.com

نظر بدهید!!!

نظر شما برای “استخدام نویسنده برای سایت مذهبی نسیم جنت”

قالب وردپرس